מערכת בקרה מרכזית Delta V (מדי רעידות + תאוצה)

אמרסון מציגה מערכות בקרה ובטיחות המאפשרות להשיג תהליך ייצור בטוח יותר ואף יעיל יותר מבחינת איכות הסביבה. לאמרסון פתרון טכנולוגי מקיף – החל ממערכות בקרה מבוזרות ועד מערכות בטיחות ממוכשרת – נוח ליישום, קל להבנה, ובעל תפעוליות בינית (interoperability) אשר בשילוב עם תכנון הנדסי מותאם למפעל, ייעוץ, ניהול פרויקטים ושרותי תחזוקה ישפר את ביצועי המפעל.
מערכות הבקרה המבוזרות (DCS) של אמרסון מספקות לכם ביטחון בתהליך קבלת ההחלטות במפעל כך שתוכלו להפעילו בתפוקה מלאה. התוצאה היא מוצר DCS המסוגל לפשט פעולות מורכבות ולהגדיל את הפרודוקטיביות. אמרסון בונה מערכות קלות לשימוש ומשלבת בהן אפשרויות בקרה עם טווח-פעולה מלא ואינטגרציית מערכות עוצמתית.
Delta V מתאימה גם לייצור מנתי (ISA-88) וגם ליישומים רציפים.

מערכות בטיחות SIS

Delta V SIS™ with Electronic Marshalling - Virtual Simulation

לפרטים נוספים >

מערכות ניטור מכשור AMS

AMS Device Manager

שפרו את יעילות התחזוקה. באמצעות נתוני זמן-אמת מהתקני שטח חכמים (field-device) תוכלו להגיב במהירות ולקבל החלטות מושכלות בדבר הצורך לתחזק או להחליף התקן בשטח. בסופו של יום, תחזוקה חזויה, המתנהלת באמצעות ובזכות תכנית ניהול נכסים יעילה, מסייעת במניעת השבתות בלתי מתוכננות ושיטות פעולה בלתי יעילות המכרסמות בהתמדה ברווחים.
באמצעות AMS תוכנה לניהול נכסים, תוכלו לייעל את תהליכי ההסמכה שאתם מבצעים, לקבל החלטות על בסיס תחזיות בזמן אמת ולשפר את התחזוקה, הזמינות והביצועים של מרכיבי מפתח בייצור.

לפרטים נוספים >

מערכות ניטור ציוד סובב