חדשות ואירועים

חברת .IN.P.C בכנס השנתי למכשור, אוטומציה ובקרה

נוכחות חברת .IN.P.C הורגשה בכנס השנתי למכשור, אוטומציה ובקרה. הרצאות מעניינות והדגמות חיות הונחו על ידי שותפינו מחברת Emerson ו Dosch- וגרפו התעניינות רבה.

The presence of IN.P.C. a Meptagon group company was actively felt at the Annual Instrumentation & Control Conference in Israel. There was impressive live display at the booth of equipment’s from our suppliers Emerson, Dosch & Honeywell Analytics. Also there was a wide participation at the interesting lectures given by Emerson & Dosch personal.​

חוזה ייצוג בלעדי עם חברת Chinook

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, חתמה לאחרונה חוזה ייצוג בלעדי עם חברת Chinook (ארה"ב) למכירה והתקנה של מדי הזרימה לספיקת אוויר .™Streamline Pro בין שלל היתרונות הטכנו כלכליים המתלווים לשימוש במדי זרימה אלו, היתרון הגדול והחשוב ביותר הנו הדיוק הרב במדידה. קצת על מדי הזרימה של Chinook:
מדי הזרימה הנם בעלי דיוק ביצוע גבוה. זהו מכשיר נייד המונע על ידי סוללה עם אחסון נתונים פנימי המציג נתוני ביקורת/כיול ישירות על מסך התצוגה. למכשיר ™Streamline Pro קבועי כיול ונתוני אישור לכל רכיב הנשמרים בזיכרון הפנימי של הרכיב, עובד רק בכיוון יניקה (לא בהזרמה בלחץ חיובי). נתוני הכיול יורדים אוטומטית ליחידת הבקרה, שם הם מוצגים ונרשמים לצורך פיקוח איכותי. יתרונות ה™Streamline Pro:
• קל ונוח למדידה (תפריט נוח לתפעול גם עם כפפות)
• אמין מאוד בהזרמת אוויר סביבה ללא פילטר
• מעקב רציף אחר הטמפרטורה והלחץ האטמוספרי
• נייד ואינטואיטיבי לשימוש
• מסופק במזוודה קשיחה, גודלה "14 × "4 × "11
• שוקל 4 ק"ג בלבד
מוצרים אלו משמשים את תעשיות הגז, החקלאות, הנפט והאנרגיה. לקוחות רבים בארץ משתמשים ב™Streamline Pro הנתפס כמוצר אמין, איכותי ומקצועי.

בקרו אותנו בכנס השנתי למכשור, בקרה חשמל ואוטומציה 9.9.19 כפר המכביה

חברת קדם הדרכות בע"מ מקיימת ב 9.9.19 את הכנס השנתי ה-4 למכשור, הבקרה החשמל והאוטומציה. תוכלו למצוא את חברת IN.P.C. יחד עם קבוצת האם, מפטגון, מציגות את שילוב הכוחות בין מומחיות וחדשנות בתחום המכשור למיומנויות התקנה ויישום. תוכלו למצוא אותנו בביתנים 18,19 במסגרת התערוכה וגם בהרצאות מרתקות במהלך היום:

משפר בריאות, מציל חיים

עוד תחנת ניטור אויר יוצאת היום ללקוח, הפעם לאיגוד ערים לשמירת איכות הסביבה שרון-כרמל. חברת .IN.P.C תכננה, יצרה ותפעיל את המערכת אצל הלקוח עד לפעולה מושלמת. תושבי אזור חדרה, נתניה ועמק חפר קיבלו בחודשים האחרונים 5 תחנות דומות מתוצרתנו.

נציגי המשרד להגנת הסביבה ביום עיון בנושא איכות הסביבה

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון התכבדה היום לארח את נציגי המשרד להגנת הסביבה ואיגודי הערים ליום עיון בנושא איכות הסביבה וניטור אוויר תחת הכותרת 'משפר בריאות ומציל חיים'. חטיבת הסביבה של .IN.P.C עוסקת בתכנון, יצור ותפעול תחנות ניטור אוויר מוניציפליות ובימים אלו מארחת את נציג חברת Chromatotec, אותה אנו מייצגים מזה שנים רבות וזוכים לשיתוף פעולה טכנולוגי ומסחרי נרחב. נציג החברה שיתף את הנוכחים ואף לימד על פיתוח מוצרים חדשים בתחום, שדרוג של אנלייזרים קיימים ובכלל זה מכשיר הדגל של החברה ה – "BTEX". ימי עיון מסוג זה מתקיימים עבור לקוחותינו בתדירות רבעונית, בנושאים טכנולוגיים שונים. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה  www.inpc.co.il

פתרון מערכתי כולל למתקני טיהור מים ושפכים

איך מתמודדים עם ביוב גולמי, בוצה וצופת ? בעזרת ציוד ואביזרים למתקני טיהור מים וטיפול בשפכים של חברת RED VALVE. קו המוצרים המלא של חברת RED VALVE  נותן מענה מקיף ללקוחות. חברת RED VALVE  מספקת פתרון מערכתי כולל למתקני טיהור מים ושפכים, עבור כל השלבים בתעשייה:• טיפול • איסוף • הפרדה • אוורור • שחרור סופי טיפול ב-slurry כולל שסתומי On / Off ושסתומי בקרה, שסתומים חד כיווניים, מדידת לחץ, מחברי התפשטות, מפזרי אוויר, מפזרי קולחים ועוד... מוצרי החברה נועדו לסייע בהתמודדות עם קשיי הטיפול בביוב גולמי, בוצה, צופת ומוצקים ועל כן בנויים מחומרים עמידים בשחיקה, כמו גם מבנה המוצרים המאפשר עמידות גבוהה לסתימות. חברת RED VALVE  הינה בלעדית באספקת פתרון מלא לתהליך השפכים.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים