חדשות ואירועים

חברת .IN.P.C עונה לדרישות תו התקן החדש לגלאי גזים נפיצים

הפיצוץ בלבנון יחד עם אירועים דומים המתרחשים חדשות לבקרים, מעלים לסדר היום את החשיבות המכרעת בהתקנת מערכות גילוי והתראת דליפת גזים. מערכות אלו הפכו לחיוניות בשמירה על בטיחות מתקנים דליקים, העובדים בסביבתם והציבור בכללותו. בחברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, מכירים בחשיבות התקנת מערכות אלו, וכך גם לקוחותיה בתחום. התקנת רכזת לגילוי דליפת גזים בוצעה במתקן תשתיות לאומי גדול בדרום הארץ. הרכזת תוצרת חברת HONEYWELL המיוצגת בישראל בבלעדיות ע"י חברת .IN.P.C, עונה לדרישות תו התקן החדש לגלאי גזים נפיצים SIL-2, של המשרד להגנת הסביבה. העבודה בוצעה בשעות הלילה על מנת שלא להפריע לעבודתו השוטפת של המתקן ומניעת השבתת המערכות בזמן החלפתן. הלקוח מפרגן: "תודה על העבודה המושלמת, על עמידה במילה, שיתוף פעולה, סובלנות, תודה מיוחדת ליבגני, כל זה ממש לא מובן מאליו, מאוד מעריך ואשמח לעבוד בהמשך בפרויקטים דומים..."

הסכם ייצוג חדש עם חברת CAMUS

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, המייצגת את החברות המובילות בעולם בתחומי פעילותה, החלה לייצג את חברת CAMUS בישראל. CAMUS הינה יצרנית מובילה של דודי קיטור מודולריים לתפוקות קטנות ובינוניות מצינורות נחושת. הצינורות מיועדים לגפ"מ או גז טבעי ודודי נירוסטה ליישומי מסחר קל, מסחרי ותעשייתי. לחברה מעל 75 שנות ניסיון , בהובלת צוותי מומחים: מהנדסים, שירות ועוד המוציאים תחת ידם עיצובים חדשניים וטכנולוגיות מובילות. CAMUS פועלת מתוך מתקן ייצור מודרני המשולב במעבדת בדיקות מתקדמת, מחלקת הנדסה, קווי ייצור והרכבה ומחסן חלקים הממוקם בקנדה. במסגרת הנציגות בארץ, חברת IN.P.C תהיה אחראית על היעוץ, האפיון לתמיכה ברכישה, ההתקנה, אספקת חלפים ממלאי ושרות טכני מקצועי. הצוות הטכני של החברה הודרך והוסמך באופן מלא על ידי המחלקה ההנדסית של CAMUS.חברת .IN.P.C מייצגת חברות בינלאומיות רבות ביניהן, את חברת Cleaver Brooks, מומחית בתחום דודי קיטור ומבערים.

מהפכת הגז הטבעי, כבר כאן!

חברות תעשיתיות החלו להשתמש בגז טבעי בעקבות הזרמת הגז מאסדת לוויתן. כחלק מהשינוי, חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, מעניקה שירותי רגולציה מול הרשויות והסבת דודי קיטור ממערכות סולר או מזוט לגז טבעי. לחברה, פתרונות רבים בתחום הגז הטבעי החל מגלאים, שרות כיול לגלאים, הסבת מבערים, דודי קיטור יעודיים לגז טבעי (גז"ט). חברת .IN.P.C מייצגת חברות בינלאומיות רבות ביניהן, את חברת Cleaver Brooks, מומחית בתחום דודי קיטור ומבערים.

חברת .IN.P.C מתפעלת ומתחזקת את מערך ניטור האויר הארצי

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, המתפעלת את מערך ניטור האויר הארצי, אחראית בין היתר על התכנון, היצור והשינוע של התחנות החדשות והישנות במערך הארצי, בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה ואיגוד הערים.

בתמונה, עוד תחנת ניטור המוצבת בימים אלה באוניברסיטת תל-אביב

חברת .IN.P.C משנעת את תחנות ניטור האויר על פי צרכיו והנחיותיו של המשרד להגנת הסביבה

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון האחראית לניטור האוויר הארצי, משנעת את תחנות הניטור על פי צרכיו והנחיותיו של המשרד להגנת הסביבה. התחנות המפוזרות בארץ, מצפון לדרום, מנטרות את איכות האוויר ומשדרות את הנתונים למרכז הבקרה של החברה בקרית גת. במקביל נשלחים הנתונים למשרד להגנת הסביבה ומופיעים באתר האינטרנט ובאפליקציית "אוויר בסביבה". טכנאינו מתפעלים ומתחזקים את התחנות באופן מקצועי ומיומן על פני 364 ימים בשנה, הנה תמונות הממחישות זאת.​

שמחים לבשר שחברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, חתמה על הסכם ייצוג של חברת Inmatec GaseTechnologie GmbH & Co.KG

IN.P.C. מוסיפה עוד נדבך לטווח המוצרים, המערכות והפתרונות הנמצאים בסל.
חברת Inmatec, הינה חברה לייצור ואספקה של מחוללי גזים, חמצן וחנקן, לתחומי תעשייה מגוונים ובטווח פתרונות רחב. מחוללי חנקן עד רמת טוהר של 99.9999% ומחוללי חמצן עד רמת טוהר של 95%. בהצלחה!

חברת .IN.P.C נרתמה לסייע בניטור איכות האוויר בעת ביצוע תהליך הנישוב באסדת לוויתן

טכנאי החברה ומנהל החטיבה "גויסו" לתפעול מלא, רציף ואמין של תחנות הניטור באיגוד ערים לאיכות סביבה חיפה ואיגוד ערים לאיכות סביבה שרון כרמל. הזמינות הייתה מלאה ורציפות עבודת התחנות ושידור הנתונים פעלו ללא דופי. לחדר הבקרה הפועל 24/7,של החברה אשר בקרית גת, זרמו הנתונים מהשטח, המחשבים ומסכי הבקרה פעלו באופן רציף וקלטו את הנתונים מתחנות הניטור השונות הפזורות במרחב. צוותי החברה שגויסו עשו לילות כימים ובשעות חריגות על מנת להכין את המערך לקראת תהליך הנישוב, כשלעיניהם ולעיני המשרד להגנת הסביבה, בריאות וטובת הציבור, איכות האוויר ושקיפות הנתונים. ההכנה המוקדמת הביאה לעבודה סדירה של התחנות בעת הנישוב. שיתוף הפעולה המלא בין האגף התפעולי של המשרד להגנת הסביבה, הנהלת וטכנאי איגוד שרון כרמל וחטיבת הסביבה של .IN.P.C היה מוצלח ומדויק. בל נשכח כי בד בבד, שאר חטיבת הסביבה המשיכה לתפעל במקביל את שאר תחנות הניטור, במרחב הארצי, מקטורה בדרום ועד תל חי בצפון.

איגוד ערים לאיכות הסביבה שרון-כרמל, הצטייד בתחנות ניטור אויר

גם איגוד ערים לאיכות הסביבה שרון-כרמל, הצטייד בתחנות ניטור האויר של חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, לטובת ניטור האויר בתחנות החופיות שהוגדרו על ידי המשרד להגנת הסביבה כרלוונטיות לתקופת ההרצה ופעילות אסדת לווייתן... חברת INPC

מרחיבים פעילות בארץ ובעולם

קבוצת מפטגון בשיתוף חברת הבת .IN.P.C ממשיכות להרחיב את פעילותן למחוזות חדשים ברחבי העולם. מנהלי חטיבת טכנולוגיות מתקדמות ומנהלי .IN.P.C סיימו שבוע של פגישות פוריות בתחומי הבקרה ומערכות הבטחון, במילאנו, איטליה. המנהלים נפגשו עם חברת אמרסון הבינלאומית וקבלנים מקומיים לדון בשיתופי פעולה עתידיים. היעד הבא, אירלנד!

חברת .IN.P.C בכנס השנתי למכשור, אוטומציה ובקרה

נוכחות חברת .IN.P.C הורגשה בכנס השנתי למכשור, אוטומציה ובקרה. הרצאות מעניינות והדגמות חיות הונחו על ידי שותפינו מחברת Emerson ו Dosch- וגרפו התעניינות רבה.

The presence of IN.P.C. a Meptagon group company was actively felt at the Annual Instrumentation & Control Conference in Israel. There was impressive live display at the booth of equipment’s from our suppliers Emerson, Dosch & Honeywell Analytics. Also there was a wide participation at the interesting lectures given by Emerson & Dosch personal.​

חוזה ייצוג בלעדי עם חברת Chinook

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון, חתמה לאחרונה חוזה ייצוג בלעדי עם חברת Chinook (ארה"ב) למכירה והתקנה של מדי הזרימה לספיקת אוויר .™Streamline Pro בין שלל היתרונות הטכנו כלכליים המתלווים לשימוש במדי זרימה אלו, היתרון הגדול והחשוב ביותר הנו הדיוק הרב במדידה. קצת על מדי הזרימה של Chinook:
מדי הזרימה הנם בעלי דיוק ביצוע גבוה. זהו מכשיר נייד המונע על ידי סוללה עם אחסון נתונים פנימי המציג נתוני ביקורת/כיול ישירות על מסך התצוגה. למכשיר ™Streamline Pro קבועי כיול ונתוני אישור לכל רכיב הנשמרים בזיכרון הפנימי של הרכיב, עובד רק בכיוון יניקה (לא בהזרמה בלחץ חיובי). נתוני הכיול יורדים אוטומטית ליחידת הבקרה, שם הם מוצגים ונרשמים לצורך פיקוח איכותי. יתרונות ה™Streamline Pro:
• קל ונוח למדידה (תפריט נוח לתפעול גם עם כפפות)
• אמין מאוד בהזרמת אוויר סביבה ללא פילטר
• מעקב רציף אחר הטמפרטורה והלחץ האטמוספרי
• נייד ואינטואיטיבי לשימוש
• מסופק במזוודה קשיחה, גודלה "14 × "4 × "11
• שוקל 4 ק"ג בלבד
מוצרים אלו משמשים את תעשיות הגז, החקלאות, הנפט והאנרגיה. לקוחות רבים בארץ משתמשים ב™Streamline Pro הנתפס כמוצר אמין, איכותי ומקצועי.

בקרו אותנו בכנס השנתי למכשור, בקרה חשמל ואוטומציה 9.9.19 כפר המכביה

חברת קדם הדרכות בע"מ מקיימת ב 9.9.19 את הכנס השנתי ה-4 למכשור, הבקרה החשמל והאוטומציה. תוכלו למצוא את חברת IN.P.C. יחד עם קבוצת האם, מפטגון, מציגות את שילוב הכוחות בין מומחיות וחדשנות בתחום המכשור למיומנויות התקנה ויישום. תוכלו למצוא אותנו בביתנים 18,19 במסגרת התערוכה וגם בהרצאות מרתקות במהלך היום:

משפר בריאות, מציל חיים

עוד תחנת ניטור אויר יוצאת היום ללקוח, הפעם לאיגוד ערים לשמירת איכות הסביבה שרון-כרמל. חברת .IN.P.C תכננה, יצרה ותפעיל את המערכת אצל הלקוח עד לפעולה מושלמת. תושבי אזור חדרה, נתניה ועמק חפר קיבלו בחודשים האחרונים 5 תחנות דומות מתוצרתנו.

נציגי המשרד להגנת הסביבה ביום עיון בנושא איכות הסביבה

חברת .IN.P.C מקבוצת מפטגון התכבדה היום לארח את נציגי המשרד להגנת הסביבה ואיגודי הערים ליום עיון בנושא איכות הסביבה וניטור אוויר תחת הכותרת 'משפר בריאות ומציל חיים'. חטיבת הסביבה של .IN.P.C עוסקת בתכנון, יצור ותפעול תחנות ניטור אוויר מוניציפליות ובימים אלו מארחת את נציג חברת Chromatotec, אותה אנו מייצגים מזה שנים רבות וזוכים לשיתוף פעולה טכנולוגי ומסחרי נרחב. נציג החברה שיתף את הנוכחים ואף לימד על פיתוח מוצרים חדשים בתחום, שדרוג של אנלייזרים קיימים ובכלל זה מכשיר הדגל של החברה ה – "BTEX". ימי עיון מסוג זה מתקיימים עבור לקוחותינו בתדירות רבעונית, בנושאים טכנולוגיים שונים. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה  www.inpc.co.il

פתרון מערכתי כולל למתקני טיהור מים ושפכים

איך מתמודדים עם ביוב גולמי, בוצה וצופת ? בעזרת ציוד ואביזרים למתקני טיהור מים וטיפול בשפכים של חברת RED VALVE. קו המוצרים המלא של חברת RED VALVE  נותן מענה מקיף ללקוחות. חברת RED VALVE  מספקת פתרון מערכתי כולל למתקני טיהור מים ושפכים, עבור כל השלבים בתעשייה:• טיפול • איסוף • הפרדה • אוורור • שחרור סופי טיפול ב-slurry כולל שסתומי On / Off ושסתומי בקרה, שסתומים חד כיווניים, מדידת לחץ, מחברי התפשטות, מפזרי אוויר, מפזרי קולחים ועוד... מוצרי החברה נועדו לסייע בהתמודדות עם קשיי הטיפול בביוב גולמי, בוצה, צופת ומוצקים ועל כן בנויים מחומרים עמידים בשחיקה, כמו גם מבנה המוצרים המאפשר עמידות גבוהה לסתימות. חברת RED VALVE  הינה בלעדית באספקת פתרון מלא לתהליך השפכים.

שינוי גודל גופנים