מדידת ריכוז מוצר

תעשיית המזון, חלב ומיצים

לסטרון מערך סנסורים אופטיים ייחודי למדידת ריכוז מוצר במים ומים במוצר לתעשיית המזון והנייר. המערכות של סטרון יודעות לתת מענה גם ביישומי קצה כגון מדידת אחוז מים בגבינה ובשוקו, וגם אחוז חלבון במוצרי חלב מועשרים בחלבון כגון מעדנים וגבינות.

סנסור אופטי סטרון מסדרת VOM

סנסור אופטי מסדרת VOM עובד בשיטת פיזור לאחור (backscattering) ושימוש במקור אור LED.
הסנסור מאושר לשימושים היגיינים ועובד בשיטת backscattering. סטרון VO אידיאלי למדידה במדיה מימית בתעשיית החלב. לדוגמא, מדידה בתחילת ובסוף מחזור CIP. המדידה מאפשרת מניעת בזבוז של מוצר, חלב, מים רבים שנשפכים למט"ש, זמן כימיקלים וכמובן אנרגיה.

לפרטים נוספים >

סנסור אופטי סטרון מסדרת VOF

סנסור אופטי מסדרת VOF עובד בשיטת בליעה של אור ושימוש במקור אור LED.
יש אפשרות להתקן ברז 1 צור לשליפה חמה (hot-tap) ללא צורך בהפסקה הקו.
בעזרת סנסור VOF ניתן למדוד ריכוז חומר אורגני בשפכים ומדידת ריכוז צבע באפליקציות המתאימות.

לפרטים נוספים >

סנסור אופטי סטרון מסדרת VOD

סנסור אופטי מסדרת VOF עובד בשיטת בליעה של אור ושימוש במקור אור LED.
הסנסור בחיבור טרי-קלאמפ (Tri-Clamp) פולט אור בתדרים 365,540,640 או 880nm ממקור LED. לאור הנבלע הנמדד על ידי הסנסור יש קורלציה עם הריכוז חומר אורגני של מלקולות הבולעות בתחום התדרים הנפלט. אפליקציות מתאימות לסנסור תהיינה התפלה באוסמוזה הפוכה, תהליכי השבת רכז (Condensate retrieval) וניטור אולטרה-פילטרציה.

לפרטים נוספים >

מדידות לתעשיית הנייר

לסטרון ניסיון והתמחות של עשרות שנים בכל שלבי התהליך בתעשיית הנייר. הסנסורים מודדים ריכוז סיבים, סמיכות ומדידת נוכחות אפר.

סדרת סנסורים אופטיים סטרון VC

סטרון VC הינה משפחה של סנסורי סמיכות ופרמטרים אחרים דוגמת ריכוז אפר (Ash) ובהירות (Brightness). המערכת מתאימה לכל סוגי העיסות המכילות מרכיב בודד, בטווחי סמיכות של 0 עד 12%Cs, נוכל למדוד בכל השלבים המכאניים והכימיים בעיבוד העיסה בתהליכים כגון latency removal, סריקה (screening), איזון בסמיכויות נמוכות (low consistency refining), שטיפה, איזון (refining) וגםאפליקציות של מכונת ייבוש.

סטרון VCT הינה מערכת למדידת סמיכות כללית. היא מתאימה לכל יישומי העיסה בתעשיית הנייר. בטווחי סמיכות של 0 עד 12%Cs מאפשרת מדידה בתהליכי SWG, TMP, PWG וגם CTMP וביישומי ניקיון מכאנים אחרים בתעשיית הנייר.

סטרון VCA הינה מערכת אופטית רב ערוצית. המערכת מתאימה למדידת סמיכות כללית כולל מלאנים (filler ash %) ברוב מכריע של יישומים בתעשיית הנייר.

סטרון VCB הינה מערכת אופטית רב ערוצית למדידת בהירות אופטית (Optical Brightness).  המערכת מתאימה למדידת בהירות ביישומים רבים במכונות בתעשיית הנייר והנייר הממוחזר.

סטרון VCK הינה מערכת אופטית רב ערוצית. המערכת מתאימה למדידה של ערכים כללים של סיבים ותסנין  (filtrate) ברוב אפליקציות ההלבנה בתעשיית הנייר.

סטרון VCF הינה מערכת אופטית רב ערוצית המתאימה למדידת ערכי חופשיות (freeness) בטווח רחב של יישומים בעיבוד העיסה בתעשיית הנייר.

לפרטים נוספים >

מערכות מיוחדות לתעשיית הנייר

לסטרון ניסיון והתמחות של עשרות שנים במדידת ריכוז סיבים, סמיכות מדידת נוכחות אפר בתעשיית הנייר.
את הסנסורים מלוות מערכות דיגום רובסטיות ואמינות היודעות לתת דוגמא משקפת לנעשה בתהליך.

PASVE® סנסור ומשדר סמיכות כולל התקן ברז מיוחד

מערכת הפסבה Cs PASVE® של סטרון, הינה מערכת ייחודית עם התקן שליפה שעוגן את סנסור הסמיכות מדגם VCT. ההתקן מאפשר הסרה בטוחה ללא עצירה של הקו. ההתקן משפר משמעותית את התפעול וקלות התחזוקה בסנסורים בקוים על לחץ גבוה.

לפרטים נוספים ></a

מערכת דגימה סטרון SAVE H

מערכת דגימה סטרון SAVE H הינה מערכת דיגום פנאומטית המיועדת למדיה סמיכה, בעיקר מדיה עשירה בסיבי עץ בתעשיית הנייר המכילה סיבי עץ ושיירים אגרסיביים אחרים. הדוגם מתאים לכל סוגי המדיה בתעשיית הנייר.

לפרטים נוספים ></a

מערכת דגימה סטרון SAVE

הSAVE הינה מערכת דיגום ייחודית שעוצבה כך שמדיה הנובעת מברז הדגימה תייצג היטב את הנעשה בקו. ראש הדוגם נמצא עמוק בתוך הקו אליו הוא מחובר, אחרי שכבת המים המתוחה לאורך דפנות הצינור. את החלקים הפנימים של המערכת ניתן לשטוף בקלות. התקן הסגירה (shut-off) נמצא בראש הדוגם, כך SAVE לא יסתם, גם בתהליכים אינטנסיביים וארוכים. הבוכנה של הברז עמידה בפני שחיקה ובעלת אטמים מתכת-למתכת שעמידה הרבה יותר מאטמי גומי או פלסטיק.

לפרטים נוספים ></a